Kontakt na vykup nehnutelnostiPoraďte sa cez telefón:  0903 484 622

O nás.

Seróznosť, rýchlosť a flexibilita.

[wooslider slide_page=“aboutus“ slider_type=“slides“ limit=“5″]

Sme váš spoľahlivý partner

VykupBytu.sk ponúka majiteľom všetkých typov nehnuteľností rýchly, spoľahlivý a bezpečný spôsob odkúpenia ich majetku v hotovosti s najvyššou právnou ochranou. Naším klientom zaručujeme najvýhodnejšie podmienky pri priamom odkúpení ich nehnuteľností. Našim cieľom je vaša maximálna spokojnosť, ktorú sa snažíme dosiahnuť serióznym, profesionálnym a diskrétnym spôsobom. Prečítajte si, prečo by ste mali zvážiť výkup nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás

Dlhoročné skúsenosti

Náš tím tvoria pracovníci s dlhoročou skúsenosťou v oblasti realít, práva a financií. Preto sa spoľahnite na kvalitý servis vyškolených pracovníkov našej spoločnosti.

Stabilita

Výkup nehnuteľností si vyžaduje finančnú silu a istotu. Naša spoločnosť má stabilné zázemie a dlhodobo spolupracuje so slovenskými a zahraničnými investormi.

Kde nás nájdete

Náš prvý kontakt s klientom prebieha na obhliadke nehnuteľnosti. Následne sa ďalšie úkony vykonajú v našich kancelárskych priestoroch v na Bajkalskej ulici 7A v Bratislave (REINS GROUP, s.r.o.).

Prečo si vybrať nás na výkup vašej nehnutenosti?

Sme výnimočne rýchli

So skúsenosti vieme, že väčšina klientov potrebuje svoju nehnuteľnosť predať extrémne rýchlo a výhodne. Aj preto sme náš model poskytovania služieb prispôsobili tejto požiadavke. Už do 24 hodín sme schopní vykúpiť vašu nehnuteľnosť v hotovosti spolu s vybavením celej administratívy za vás a to všetko pod právnou ochranou renomovanej advokátskej kancelárie.

Sme seriózni a spoľahliví

Naši pracovníci majú skúsenosti s výkupom desiatok nehnuteľností, či už sa jedná o byty, domy, sklady alebo pozemky. Sme hrdí na to, že sú naši klienti vždy spokojní. Je to najmä vďaka ich dostatočnej informovanosti, transparentnosti celej spolupráce a najvyššej výkupnej cene na trhu, akú inde nedostanete.

Sme flexibilní

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. To znamená kvalitné poradenstvo, analýzu klientových možností a ponuke, s ktorou budete určite spokojní. Vždy vám vieme ponúknuť to najoptimálnejšie riešenie situácie, ako napr. okamžitý výkup, splatenie dlhov, odpredaj podielu, zmena bývania a pod. Pre našich klientov vytvárame riešenia šité na mieru, pretože je pre nás najdôležitejšia vaša spokojnosť. Zavolajte nám a presvedčte sa sami.

Kariéra

Hľadáte prácu v realitnom biznise?

Do nášho tímu hľadáme ambicióznych pracovníkov so skúsenosťami v oblasti realít alebo predaja.
Napíšte nám

Chcete si zarobiť?

Ak poznáte osobu, ktorá chce rýchlo a výhodne predať svoju nehnuteľnosť, informujte nás a po úspešnom predaji vás odmeníme.
Napíšte nám tip

Pošlite nám nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku

Vaše meno*

Váš telefón*

Váš email*

Typ nehnuteľnosti*

Ulica*

Mesto/Obec*

Back to Top