Kontakt na vykup nehnutelnostiPoraďte sa cez telefón:  0948 299 939

Vyhnite sa dlhom a exekúcii.

Ako sa vyhnúť exekúcii? Ako neprísť o majetok? Ako môžete vyriešiť svoje dlhy?

V živote každého človeka môže nastať situácia, keď sa dostane do väčších alebo menších finančných problémov. Pokiaľ ste osoba vlastniaca nehnuteľnosť, tak je pravdepodobné, že sa táto nehnuteľnosť dostane do hľadáčiku exekútorov a vymáhačov. V takomto prípade by ste mali okamžite spozornieť a začať konať, pretože čím dlhšie sa bude problém ťahať, tým horší koniec môžete očakávať.
Slovenské prostredie je v tomto smere veľmi nepriaznivé. Občan ťahá v spore s exekútorským úradom, inkasnou alebo vymáhačskou spoločnosťou za kratší koniec. Obyčajný človek zväčša nepozná legislatívu, svoje práva a právne kľučky, ktoré naopak druhá strana pozná veľmi podrobne a používa ich bez akýchkoľvek zábran. Je ťažké brániť sa dobre zabehnutým firmám a úradom špecializovaným na to, aby z ľudí vymohli všetku finančnú hotovosť a majetok.

Nechcete prísť o 60% z ceny nehnuteľnosti (alebo aj tak to môže na Slovensku dopadnúť)

Málokto si plne uvedomuje, ako dopadne jeho prípad, ak sa skončí exekúciou a dražbou nehnuteľnosti. Takmer žiaden z naších predošlých spokojných klientov nevedel, že nie je ničím výnimočným, ak nakoniec dostane za svoju nehnuteľnosť 40% – 60% z jej trhovej hodnoty. To je naozaj alarmujúce číslo a malo by každého človeka s finančným problémom motivovať k jeho aktívnemu riešeniu.

Ako sa teda môže stať, že za svoj 3izbový byt v Bratislave, ktorý ma trhovú hodnotu 150 000 EUR, dostanete len niečo okolo 90 000 EUR? Nasledujúci ukážkový príklad sa stáva pomerne často.

Prestalo sa vám dariť v práci a na dočasné vyriešenie nepriaznivého obdobia ste si požičali peniaze v banke s tým, že ste založili vlastný byt v Bratislave, ktorého hodnota v tej dobre predstavovala zhruba 150 000 EUR. Splácanie pôžičky však nešlo podľa predstáv, pretože sa v práci stav veľmi nezlepšil a navyše ste museli riešiť vážne rodinné problémy. Váš dlh začal rásť, pretože sa navyšoval nielen o nezaplatené splátky, úroky, ale aj o úroky z omeškania a aj o vyrúbené penále EUR. Banka prešla po 3 mesiacoch k tvrdším opatreniam a váš prípad posunula na Exekútorský úrad. Ten vám mohol zablokoval všetky účty a dlhy narastali o daľšie poplatky spojené s výkonom exekúcii. V daľšom kroku sa prešlo k dražbe, kde boli daľsie poplatky za znalca, dražobnú spoločnosť a na dražbe sa nehnuteľnosť vydražila za 70% z realnej hodnoty.

Všetky poplatky, pokuty a daľšie nároky sa kludne vyšplhajú aj na 20% z hodnoty nehnuteľnosti a nakoniec ste dostali sumu 75 000 čo predstavovalo 50% z pôvodnej hodnoty nehnuteľnosti. Váš život sa kompletne zmenil a momentálne hľadáte nové miesto na bývanie, avšak v úplne inom štandarde.

financne problemy hypoteka nehnutelnost

Ako sa z problémov dostať najefektívnejšie (alebo Ako získať 90% z hodnoty nehnuteľnosti v hotovosti do 24 hodín)

 Našim poslaním nie je strašiť vás, ale ponúknuť elegantné, rýchle a najmä finančne efektívne riešenie situácie, v ktorej ide naozaj o veľa. Výkup nehnuteľnosti je účinný spôsob, akým sa zbavíte svojich dlhov, vyťažíte zo svojho majetku maximum a získate priestor pre ďalšie dôležité kroky v živote. Okamžite prestanete platiť úroky na vašej pôžičke, úroky z omeškania a daľšie súvisiace poplatky.

Sme špecialisti na výkup nehnuteľností a hovoria za nás úspešne zobchodované prípady a spokojní klienti. Na rozdiel od iných, podobne zameraných spoločností, ponúkame svojim klientom až 90% z trhovej hodnoty nehnuteľnosti. To je úplné maximum, ktoré dokážeme ponúknuť vzhľadom na riskantnosť celého obchodu a aktuálnej situácii na Slovenskom trhu. Nasledujúci príklad ilustruje klasický príbeh, ako by vyzeral priebeh predaja nehnuteľnosti, ak by ste sa rozhodli o predaj na vlastnú päsť alebo cez realitnú kanceláriu.

Rozhodli ste sa, že predáte svoju nehnuteľnosť sami. Za svoj byt alebo dom chcete dostať jeho celú hodnotu. Neviete však, čo všetko tento proces zahŕňa a nemáte ani právne vedomosti, ktoré sú pri predaji dôležité. Potrebujete si vypracovať kúpno-predajnú zmluvu a vybaviť množstvo dokumentov na úradoch. Spomenúť možeme kataster, okresný súd a …. A to stojí čas a nemalé peniaze.

Neviete ani to, že predaj nehnuteľnosti v Bratislave za trhovú cenu trvá v priemere 4 mesiace. Ale neviete ani to, že je to priemerná doba predaja, pri ktorej vám pomáho realitná kancelária a jej profesionálny maklér. Sami budete predávať nehnuteľnosť oveľa dlhšie. Ak predaj sprostredkuje realitná kancelária, za obchod budete platiť províziu niekde medzi 3 až 5 percent z ceny nehnuteľnosti. Zhrnuté a podčiarknuté, v štandardnom prípade dostanete 95% z ceny nehnuteľnosti po 4 mesiacoch, počas ktorých ste absolvovali desiatky návštev potencinálnych záujemcov, vymenili ste si 90 emailov a 150 telefonátov s maklérom. 4 mesiace ste žili v strese, váš dlh narastal a situácia sa zhoršovala každým dňom. Nemali ste žiadnu istotu, že sa nehnuteľnosť vôbec podarí predať. A to v prípade, že ste si mohli dovoliť luxus čakať 4 mesiace, ktoré spravidla ľudia postihnutí zlou finančnou situáciou, nemajú.

NAKONIEC ALE CELÝ OBCHOD PADOL, LEBO KUPUJÚCI SA ZĽAKOL VAŠICH DLHOV ALEBO ICH NEBOL SCHOPNÝ ICH ZAPLATIŤ, PRETOŽE POTREBOVAL FINANCOVANIE BANKY A NEMAL HOTOVOSŤ.

Pre veľkú väčšinu ľudí je preto výkup nehnuteľnosti ideálnym riešením a východiskom zo zlej finančnej situácie. Ako nášmu ctenému klientovi vám zabezpečíme kompletný servis právnych a obchodný služieb tak, aby ste okamžite stabilizovali svoj aktuálny finančný stav.

V prípade, ak sú na vás uvalené rôzne pokuty a exekúcie, tak tieto finančné záväzky okamžite vyplatíme. Počas celej doby spolupráce ste pod právnym dohľadom renomovanej právnickej kancelárie orchaňujúcej vaše záujmy. Po ukončení celého procesu obchodu sa stanete finančne nezávislou osobou bez dlhov a disponujúcou až 90% hotovosťou za predanú nehnuteľnosť. To vám otvorí dvere na zdravé fungovanie a novú etapu v živote.

Financne problem riesenie

Sme tu pre vás

Ak sa chcete o vašej situácii poradiť s profesionálom, zavolajte na číslo 02/ 208 610 30. Radi vám poradíme a dohodneme si stretnutie. Po obhliadke nehnuteľnosti vám promptne vytvoríme cenovú kalkuláciu a vy tak možete mať až 90% z hodnoty nehnuteľnosti na svojom bankom účte do 24 hodín!

Pošlite nám nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku

Vaše meno*

Váš telefón*

Váš email*

Typ nehnuteľnosti*

Ulica*

Mesto/Obec*

Back to Top