Kontakt na vykup nehnutelnostiPoraďte sa cez telefón:  0903 484 622

Výkup nehnuteľnosti.

Všetko, čo by ste mali vedieť o výkupe nehnuteľnosti.

Je výkup nehnuteľnosti to čo hľadáte?

Ak potrebujete peniaze za vašu nehnuteľnosť okamžite, alebo vás už prestalo baviť čakať na to, že realitná kancelária sprostredkuje kúpu, výkup bytu sa javí ako ideálna voľba. S pomocou vúkupu sa zbavíte zbytočných problémov, stresu a neistoty. Za nehnuteľnosť vám kupca ponúkne férovú sumu a keďže sa tomuto obchodu venuje neustále, tak je pripravený na rôzne právne situácie a iné okolnosti. Výkup tak prebieha rýchlo a pohodlne.

 • Výkup nehnuteľnosti prebehne okamžite
 • Hotovosť máte na účte v priemere od 1 do 3 dní
 • Vyrovnanie vašich dlhov
 • Obchod si zachová 100% diskrétnosť
 • Celá administratíva predaja je v cene ponuky
 • Obchod bude pod dohľadom advokátskej kancelárie

Chcete vedieť viac?

Volajte 0903 484 622

peniaze za vykup nehnutelnosti Bratislava
Fakty o realitnom trhu

Spoznajte fakty

Ľudia žijú v mylnej predstave, že sa v dnešnej dobe zmietanej krízou predá 100% nehnuteľností. Len v Bratislave je v súčasnosti voľných 3000 bytov.
Priemerná dĺžka predaja bytu v SR je 4 dlhé mesiace a to pri správne nastavenej cene a marketingu. Ďalších 50 dní je potrebné na ukončenie všetkých právnych náležitostí.

V praxi to znamená, že pokiaľ chcete rátať s peniazmi z predaju bytu, musíte počítať s čakacou dobou približne 6 mesiacov.
Navyše, priemerná odmena realitného makléra za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, je 3% + DPH. To znamená, že za nehnuteľnosť v hodnote 100 000 Euro, 3600 Euro si zoberie maklér a to až po spomínaných 6 mesiacov.

VykupBytu kupuje nehnuteľnosti okamžite a peniaze tak máte ihneď k dispozícii.

Čo sa stane, ak nebudete problém riešiť?

V praxi sa stretávame s ľuďmi, ktorí si neuvedomujú vážnosť situácie, v akej sa nachádzajú. Svoje finančné problémy nachávajú zájsť príliš ďaleko a ostávajú nemilo prekvapení výsledkom situácie.

Čo všetko vás môže prekvapiť

 • Úroky z omeškania
 • Exekúcia
 • Dražba
 • Právne poplatky
 • Exekútorské poplatky

Čítajte ďalej o tom, ako môže neriešenie problémov dopadnúť.

Čitať viac

Nesplacanie hypoteky riesenie

 

Chcete sa poradiť o výkupe vašej nehnutelnosti?

Radi vám poradíme a odpovieme na všetky otázky týkajúce sa výkupu.

Prečítajte si príbehy našich klientov, ktoré môžu byť aj vašimi

Presťahovanie rodiny do iného vykúpeného bytu

Pán Ján P. kúpil v roku 2007, v čase finančnej prosperity, pre rodinu veľký 3 izbový byt v Novostavbe v centre Bratislavy a zaviazal sa k splácaniu hypotéky. Bohužiaľ, finančná situácia sa natoľko zhoršila, že nebol schopný splácať splátky a zadĺžil sa aj nebankovým inštitúciám. Poveril 3 realitné kancelárie na predaj svojho bytu. Prešli 4 mesaice a byt nebol predaný. Následne kontaktoval našu spoločnosť. Byt sme vykúpili za 95% trhovej ceny a následne rodinu pána Jána presťahovali do nášho bytu s rovnakou rozlohou a so záhradkou, ktorý si od nás po čase odkúpil ze veľmi výhodných podmienok.
„S celým servisom sme boli spokojní. V jednej chvíli sme sa už báli exekúcie a o týždeň sme bývali už v novom byte, síce na okraji Bratislavy, ale so záhradkou a rovnakym štandardom, ako v našom bývalom byte a ešte nám zostali peniaze aj na splatenie všetkých dlhov.“

Zmena bývania mladej rodiny

Mladý manželský pár sa rozhodol pre kúpu nového bytu v Bratislave. Zložili rezerváčnú zálohu vo výške 5000 Euro. Bohužiaľ, doplatok ceny bol závislý na predaji starého bytu a čas na predaj bol iba 3 mesiace. Byt sa im za ponúkanú cenu nepodarilo predať a skoro tak prišli o zálohu. Po kontaktovaní našej spoločnosti sme sa s developerom dohodli na predĺžení lehoty a vyplatili sme dohodnutú kúpnu cenu za byt.
“V dnešnej dobe mať istotu, že niekto odkúpi váš byt je na nezaplatenie. Celá transakcia nás stála veľa nervov a zlých skúseností s rôznymi kupujúcimi, ktorí nás len naťahovali.”

Pošlite nám nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku

Vaše meno*

Váš telefón*

Váš email*

Typ nehnuteľnosti*

Ulica*

Mesto/Obec*

Prečo by ste mali zvážiť výkup vašej nehnuteľnosti?

Realitka nemusí byť riešenie

Cez RK býva predaj zdĺhavý a Vy potrebujete peniaze ihneď. RK si berie vysoké provízie. Fotky vašej nehnuteľnosti sú po celom internete.

Výhody výkupu nehnuteľnosti:

 • peniaze dostanete okamžite
 • diskrétnosť obchodu
 • jasné podmienky

Zbavenie sa dlhov a exekúcií

Ľudia sa častokrát dostávajú do nepríjemnej situácie, keď sa ich financie dostali do vážnych problémov a na dvere im klope exekútror.

Predaj vyrieši:

 • vyplatenie dlhov
 • likviditu majetku
 • navrátenie právnej istoty

Zmena vášho bývania

Veľa našich klientov mení bývanie a chýba im hotovosť. Nemôžu si dovoliť viac čakať na predaj cez RK a preto volia okamžitý výkup za hotovosť.

Výhody výkupu nehnuteľnosti:

 • hotovosť na kúpu novej nehn.
 • odrátanie provízie z ceny novej nehn. našich spriaznených RK

Prečítajte si najnovšie referencie našich klientov

Zdedila som byt ďaleko od miesta kde bývam. Snažila som sa osloviť nejaké realitné kancelárie, ale vačšina chcela len veľkú províziu a dávala môj byt na rôzne portáli. Potom mi doporučili VykupBytu.sk do týždňa som mala peniaze a nemusela som stále chodiť do mesta.
Katarína P., dôchodkyňa
S ľuďmi okolo VykupBytu.sk som sa už dávnejšie obchodoval. Potreboval som rýchlo predať 3 nehnuteľnosti. 2 nehnuteľnosti sa mi podarilo predať za asistencie ich partnerskej realitnej kancelárie. Ale o posledný byt dlho nemal nikto záujem. Padlo mi dobre, že mi byt ihneď odkúpili. Mohol som zdroje použiť ihneď tam, kde som potreboval.
Dávid, podnikateľ.
Kvôli svojmu neuváženému správaniu som sa dostal do finačných problémov. Telefonáty s veriteľmi a exekútormi som začal mať na dennom poriadku. Po zvážení mojej situácie som sa rozhodol svoj byt predať cez VykupBytu.sk. Všetko prebehlo presne tak, ako sme sa dohodli. Som v rámci možností spokojný.
Jozef M., štátny zamestnanec

Ako prebieha výkup nehnuteľnosti

Zo skúsenosti vieme, že je veľmi dôležité, aby klient dopredu vedel, ako bude obchodná spolupráca prebiehať. Výkup nehnuteľnosti prebieha spravidla v slede týchto jednotlivých krokov:

 • Vy nás kontaktujete telefonicky alebo emailom
 • Zanalyzujeme vaše potreby a navrhneme najvhodnejšie riešenie
 • Oceneníme vašu nehnuteľnosť
 • Pripravíme všetky potrebné dokumenty, uzatvoríme dohodu a vyplatíme peniaze
 • V prípade potreby zariadime prechodné alebo trvalé bývanie a iné nadštandardné služby

Viac o postupe výkupu nehnuteľnosti

Často kladené otázky

Prečítajte si, čo našich klientov najviac zaujíma.

Pre koho je vhodný výkup nehnuteľnosti? Je výkup nehnuteľnosti výhodný? Ako určujeme výkupnú cenu nehnuteľnosti? Je výkup nehnuteľností bezpečný? Aké nehnuteľnosti môžem ponúknuť na výkup? Ako rýchlo môžem predať svoju nehnuteľnosť? Čo v prípade, ak mám zadĺženú nehnuteľnosť? Aké dokumenty budeme od vás potrebovať?
Čítaj viac

Back to Top