Kontakt na vykup nehnutelnostiPoraďte sa cez telefón:  0903 484 622

Naša misia a hodnoty.

Cesta za úspechom

Naša misia

Ako prvá spoločnosť na Slovensku zameraná len na okamžitý výkup nehnuteľností, máme záujem o to, aby sa nastavili štandardy pre celé odvetvie. Preto sme vyvinuli programové vyhlásenie, ktoré odráža náš záväzok k otvorenosti, čestnosti a efektívnym službám zákazníkom.

Integrita a rešpekt

Ako VYKUPBYTU patríme do spoločnosti REINS INVEST a sme hrdí na kvalitu a transparentnosť našich služieb. Máme precízne vyškolený, priateľský a ochotný tím, ktorý pracuje s cieľom zabezpečiť, aby naši zákazníci presne vedeli, čo robíme a koľko to bude stáť. Poskytujeme podľa našich najlepších schopností, úplne individuálne a nezáväzné ocenenie vášho majetku. Sme si vedomí, že naše služby nemusia byť najlepším riešením pre každého. Naša ponuka bude nižšia ako trhová hodnota a ak nemôže byť dosiahnutá dohoda, nebudeme pokračovať v ďalšom kontaktovaní Vašej osoby, v snahe zmeniť svoj názor. Aj keď existujú niektoré prípady, kde je priestor pre neskoršie ďalšie vyjednávanie a spoluprácu. Chceme kúpiť Vašu nehnuteľnosť len ak bude naša spolupráca prinášať vzájomný prospech a pridanú hodnotu.

hodnoty a postup pri vykupe nehnutelnosti
kancelarie reins vykup nehnutelnosti v Bratislave

Výkon a pracovitosť

Náš profesionálny team tvrdo pracuje, aby zabezpečil, že predajný proces bude rýchly, jednoduchý a flexibilný. Ako náhle zaznamenáme požiadavku na ocenenie Vašej nehnuteľnosti, náš team veľmi dôkladne a rýchlo vyhodnotí cenu Vašej nehnuteľnosti, s prihliadnutím na všetky faktory, ako technický a právny stav a Vaše ďalšie požiadavky. Po prijatí našej ponuky si môžete navrhnúť termín a postup sťahovania a odovzdania nehnuteľnosti podľa toho, ako to Vám najlepšie vyhovuje. Trávime značné množstvo času aby sme zabezpečili a zvážili všetky faktory, ktoré určujú cenu Vašej nehnuteľnosti. Tak aby sme určili naozaj férovú, reálnu, trhovú hodnotu Vašej nehnuteľností.

Dôvernosť

Všetky informácie, ktoré nám boli a budú poskytnuté, sú v absolútnom utajení a v súlade s právnymi predpismi na ochranu osobných údajov. Budeme udržiavať všetky informácie o majetku, vaše osobné pomery a všetky ďalšie informácie, ktoré budete zdielať s nami, v našej organizácii. Nikdy nebudeme odovzdávať niektoré z vašich údajov bez vášho explicitného súhlasu. Žiadna tretia strana Vás nebude nikdy kontaktovať v dôsledku Vášho kontaktu s nami.

Back to Top