Kontakt na vykup nehnutelnostiPoraďte sa cez telefón:  0903 484 622

Často kladené otázky.

Čo našich klientov najviac zaujíma.

Máte otázky ohľadom výkupu vašej nehnuteľnosti? My máme odpovede.

Predaj nehnuteľnosti je udalosť, ktorá sa vo vašom živote nebude často opakovať a je dôležité, aby ste o nej vedeli čo najviac. Čím viac informácii o výkupe máte, tým si môžete byť istejší správnosťou svojho rozhodnutia. Z vlastných skúseností vieme, že predaj nehnuteľnosti klientom prinesie komfort okamžitej hotovosti bez zbytočných stresových situácií, čakania a neistoty.
Nasledujúce otázky sa nás klienti pýtajú najčastejšie a preto sme pre vás pripravili odpovede na tieto otázky.

Pre koho je vhodný výkup nehnuteľnosti?

Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas a chuť svoju nehnuteľnosť predávať sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie.
Stretávať sa s viacerými realitnými agentami a nekvalifikovanými kupujúcimi.
Velmi často naše služby využívajú klienti, ktorým hrozí alebo už bolo zahájené exekučné konanie, alebo je potrebné vo veľmi krátkom čase splatiť dlhy, pôžičky. My, na rozdiel od klasických firiem venujúcim sa výkupu, sme ochotní pristúpiť aj na zložitejší právny postup a nebojíme sa vašich dlhov.
Často sa stáva, že si klient nájde svoju novú nehnuteľnosť a potrebuje rýchlo predať svoju doterajšiu nehnuteľnosť. Naša spoločnosť dokáže vašu nehnuteľnosť okamžite odkúpiť. V prípade, dobrého stavu a správnej lokality až za 100% trhovú cenu.

Je výkup nehnuteľnosti vôbec výhodný?

V dnešnej situácii na trhu je z mnohých dôvodov výkup nehnuteľnosti NAŠOU spoločnosťou pre majiteľa výhodný. Naša spoločnosť vykupuje nehnuteľnosti v závislosti od trhu ,za čo najvyššiu cenu, okamžite a úplne diskrétne. Nepotrebujete sa dohadovať na podmienkach predaja pretože my okamžiťe uhradíme dohodnutú čiastku rýchlo a operatívne, ale tiež zabezpečíme všetky nutné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Váš byt nebude zverejnený na žiadnych portáloch. Nikto vás nebude otravovať obhliadkami.
Pri hroziacej exekúcii je finančne rozumnejšie predať nehnuteľnosť, síce so stratou v porovnaní s trhovou hodnotou, pretože pri exekúcii môžete stratiť 40% zo svojho majetku.

Je množstvo dôvodov prečo je priamy výkup našou spoločnoťou výhodný. Najväčšia výhoda zostáva, že dokážeme ponúknuť hotovosť za vašu nehnuteľnosť okamžite.

Ako určujeme výkupnú cenu nehnuteľnosti?

Vychádza sa z trhovej hodnoty vašej nehnuteľnosti a aktuálneho stavu na trhu nehnuteľnosti, ktorú určujú naši pracovníci v spolupráci zo súdnymi znalcami a na základe spolupráce z najlepšími realitnými maklérmi. Naša spoločnosť vykupuje nehnuteľnosti pre domácich a zahraničných klientov. V závislosti od dopytu naša spoločnosť vypláca maximálnu možnú kúpnu cenu od 70% do 100% trhovej ceny. Ak sa jedná o vzdialenejšiu lokalitu, horší stav alebo nehnuteľnosť v rekonštrukcii, sú percentá nižšie. Pokiaľ sa však jedná o štandardnú nehnuteľnosť v dobrej lokalite, je bežných 80% až 100% trhovej ceny.
Konečnú cenu vieme určiť až po fyzickej prehliadke pracovníkom našej spločnosti a zistení právnych skutočností danej nehnuteľnosti.

Čo sa môže stať, ak svoje finančné problémy nebudem riešiť?

Budete prekvapený, kam až môžu problémy zájsť. O všetkom si môžete prečítať na tejto stránke.

Je výkup nehnuteľností bezpečný?

Právna istota je všetkých transakcií je zaručená renomovanou advokátskou kanceláriou.

Aké nehnuteľnosti môžem ponúknuť na výkup?

Vykupujeme všetky druhy nehnuteľností, najmä byty, pozemky a rodinné domy. Nerozhoduje lokalita, stav ani cena.

Ako rýchlo môžem predať svoju nehnuteľnosť?

V prípade, keď je bezproblémový právny stav vašej nehnuteľnosti a na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy ani vecné bremená a sú k dispozícii všetky potrebné dokumenty, odkúpenie nehnuteľnosti výkup sa môže zrealizovať už do 24 hodín.

Čo v prípade, ak mám zadĺženú nehnuteľnosť?

V prípade, ak sa na vašej nehnuteľnosti nachádza záložné právo alebo iné bremeno, vaša nehnuteľnosť je postihnutá dražbou, exekučným konaním, či máte dlh u správcu, samozrejme i v tomto prípade máme pre vás riešenia. Zaplatíme za vás všetky vaše dlhy a Naša spoločnosť v spolupráci s advokátskou kanceláriou prevezme celú komunikáciu s potrebnými úradmi, aby sa predišlo tomu najhoršiemu, vydraženiu vašej nehnuteľnosti za minimálnu cenu. Vyplatíme za vás všetky záväzky a nájdeme riešenie, ktoré bude pre vás výhodnejšie, ako súčasná situácia.

Aké dokumenty budeme od vás potrebovať?

Väčšinu právnych dokumentov si vieme zabezpečiť sami a vo všetkom vám náš tím pomôže.

K vypracovaniu kúpnych zmlúv budeme potrebovať:
Váš titul nadobudnutia (listinu na základe ktorej ste nadobudli vlastníctvo, napr. Kúpna zmluva, Darovacia zmluva, Dedičstvo- notárska zápisnica)
V prípade pozemkov a rodinných domov snímku z kat. mapy a geometrický plán, prípadne územný plán a stanovisko obce k stavbe, stavebné povolenie atď.
V prípade založenia v prospech banky, alebo tretej osoby – úverovú, zabezpečovaciu zmluvu , zmluvu o pôžičke
V prípade exekučných konaní- vyčíslenú výšku pohľadávok, všetky dostupné listiny od exekútora.

Bude niekde moja nehnuteľnosť zverejnená?

Nie, fotografie vášho bytu nebudú nikde zverejnené. Ani na žiadnom internetovom portáli ani v časopisoch. Do kontaktu prídete len s naším pracovníkom a nehnuteľnosť diskrétne odkúpime. Všetky detaily obchodu budú podliehať mlčanlivosti.

Máte inú otázku?

Sme si plne vedomí toho, aké dôležité je pre vás byť dostatočne informovaný o všetkom, čo sa týka výkupu vašej nehnuteľnosti. Preto nás neváhajte kontaktovať s akoukoľvek otázkou, ktorú potrebujete zodpovedať. Môžete nám zavolať na telefónne číslo alebo bezplatnú infolinku, napísať email alebo odoslať kontaktný formulár. Sme tu pre vás.

Napíšte nám

Pošlite nám nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku

Vaše meno*

Váš telefón*

Váš email*

Typ nehnuteľnosti*

Ulica*

Mesto/Obec*

Back to Top